Тази година в училището се обучават 210 деца. Последните три години са привлечени няколко млади учители и днес една четвърт от 23-мата преподаватели са до 35-годишна възраст. „Миналата година назначихме трима млади колеги, които си харесахме още от студентската им практика при нас. Поддържаме непрекъснато и квалификацията на екипа“, обяснява директорката. В екипа й има и цели седем учители мъже. „Колегите действат много добре на училищния климат. Особено в начален етап децата много ги харесват и обичат, но в същото време имат респект от тях", споделя Борисова.
В училището се учи английски език, а в I и II клас – избираемо и испански език. За втора година първокласниците учат и хореография като факултативен предмет.
Четете повече в бр. 46, 16 – 22 ноември 2017 г.