Международният фестивал на училищния театър на испански език ще се провежда в столицата от 24 до 28 април. В театралните празници участват млади артисти от Словакия, Унгария, Полша, Чешката република, Румъния, Русия и България. Всяка държава изпраща в София два състава, победители от националните кръгове, проведени през февруари и март. Тържественото откриване е в Народния театър „Иван Вазов“, а всички представления ще се играят в салона на НАТФИЗ. Входът за спектаклите е свободен.
Четете повече в бр. 17, 24 април 2014 г.