Той е инициатор на идеята всички студенти от Верикотърновския университет да изучават родната граматика 30 часа от новата учебна година.Часовете няма да са теоретични, няма и да бъдат унифицирани за студентите от всички специалности. Ще отговарят на потребностите на самите студенти.
Четете повече в бр. 15, 10 – 16 април 2014 г.