Научни списания

Няма по-добри музиканти от българските

Следващото гостуване на Любка Биаджони в София е на 3 март. Тя ще дирижира Софийската филхармония навръх Националния празник, което я прави горда. На читателите на „Аз-буки” маестра Биаджони пожела здраве и късмет през 2014 година. „Слушайте музика... Потопете се в един божествен релакс в невероятна хармония от звуци!”

Четете повече в бр. 5,  30 януари - 5 февруари 2014 г.