Началото на шестото издание на проекта бе дадено преди дни на Витоша. Откриването на проекта уважиха министърът на младежта и спорта Мариана Георгиева, президентът на БФ по ски Цеко Минев и началникът на Регионалния инспекторат по образование София-град Ваня Кастрева. От ски федерацията коментираха, че това е една от най-успешните им програми. През нея досега са преминали над 12 000 деца.
Четете повече в бр. 5, 30 януари - 5 февруари 2014 г.