Научни списания

Заработи инсталацията за отпадъци в Богров

Това съобщава кметът на София Йорданка Фандъкова. От началото на годината там се тества системата за „зелени” отпадъци, а следващата седмица започват пробите на системата за хранителни отпадъци. В действие е пречиствателната станция с капацитет от над 600 куб. м вода на денонощие, която преработва течността, отделяна от отпадъците, в технически чиста вода.

Четете повече в бр. 2,  9 - 15 януари 2014 г.