Събраните от тях средства отиват за лечението на деца със сериозни здравословни проблеми. В училището са добре развити извънкласните предмети, а учениците избират между 25 клуба, в които да се включат. Догодина амбициозните младежи планират да организират „Панаир на хобитата”, чиято цел е да сплоти учениците и да им помогне да се опознаят по-добре.
Четете повече в бр. 2, 9 - 15 януари 2014 г.