Първите чужденци избират да дойдат в Кирило-Методиевския научен център, Института по математика и информатика и в Института по физика на твърдото тяло. Днес почти няма академичен институт, който да не е отворил врати за Еразъм-докторанти, разказва институционалният координатор на програмата доц. Славия Бърлиева.
Четете повече в бр. 47, 20 - 26 ноември 2014 г.