Тя ще бъде разделена на два модула, обединени от темата „Информационни и комуникационни технологии в образователния процес“.
Обмен на идеи за въвеждане на електронно управление на процесите в системата на предучилищното и училищното образование е основната точка по първия модул.
Четете повече в бр. 40, 2 - 8 октомври 2014 г.