Вярно е, че малко или повече учениците са надхвърлили задължителната за училище възраст – най-възрастната ученичка е на 63 години. Но всички са водени от желанието да се ограмотят. Даже получават и „стипендия“ в подкрепа да осъществяването на своята мечта – сами да пишат името си.
Четете повече в бр. 33, 14 - 20 август 2014 г.